Про відсутність часу і стосунки

Оскільки тепер я – самотній легінь (о ні, ще не вуйко), то одна із розваг – знайомства і тусовки із дівчатами. Дівчата різні бувають. Тому вже якась статистично-об’єктивна картина складається і сьогодні я би поговорив про цікаву штуку – «нема часу» називається.

Для осягнення цілої картини, наперед скажу, що я знаю, що таке «мало» або «нема» часу. Бо особисто я працюю 70-80, а подекуди і 90 годин на тиждень. До речі, поняття «втоми» йде сюди ж. Слід мати на увазі, що сфери діяльності, пов’язані із занадто інтенсивним спілкуванням одні із «найвтомлюваних».

Ну так от, я для себе сформулював досить просте правило фільтрування спілкування у приватній сфері. «Нема часу – наступна».

Із вірогідністю в 99% можна стверджувати, що ніяких стосунків із дівчиною, яка шукає для вас час, не буде. А якщо і будуть – то краще б їх не було. Це випливає із дуже простого і очевидного пояснення цього правила. Справа в тім, що якщо ви сподобались дівчині/хлопцеві, то вона/він знайде для вас час у найближчій перспективі і з цим точно не буде проблем.

Пошуки часу і постійні перекладання свідчать лише про одне – ви не цікаві цій людині.

Часто люди ображаються на таке намагання уникнути побачення. Мовляв, «якого лішого у тебе немає на мене часу»? Все просто. Бо ти не цікава/цікавий. І проблема не в тому, хто не може знайти час, але або в тобі, або в об’єктивних обставинах. І ніяк не в людині, яка не хоче зустрічатись. Якраз саме ця людина є відвертою і чесною. Просто, вона досить вихована, аби не сказати – «я не хочу із тобою зустрічатись».

Насправді, моє розуміння ситуації в цілому сформувалось внаслідок певного ланцюжку різнорідних подій і я пройшов еволюцію в цьому.

Ну і так, я завжди знайду час для тієї, з ким мені цікаво. Чого б мені це не коштувало. Я, навіть дуже втомлений, можу поїхати до іншої країни на 2-3 години, аби зустрітись. І байдуже, що дорогою назад я лише неймовірним зусиллям не вирубався, а потім ще дуже довго шукав місце для паркування авто. Це не має значення. А дівчина – має 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.