Хочеш схуднути – запитайте мене як

Отже, це сталось. Вже багато хто помітив, що я помітно схуднув. І правда. Я почав приблизно з Нового Року на вазі 101 кілограм і на сьогодні, коли я зважувався пару тижнів тому, було 83. Тобто 18 кіло в мінус. Нічого не може бути приємнішим за це, це я скажу вам відверто. При цьому перші 15 кіл я скинув за 8 тижнів. Як? Читайте далі

Все просто. Коли я був в сауні і побачив 101 на вагах, я зрозумів дуже просту річ. Зараз або ніколи. Я обрав зараз. З наступного дня я почав… Питати у тих, хто шарить, як це зробити. Всі давали різні поради. Мені все подобалось, крім одного. Я не маю ні часу, ні бажання готувати і тримати режим. А схуднути без цього нереально.

Кілька тижнів я намагався зрозуміти, що робити. Зрештою, я визначився. Ніякої системи, правил і куховарень. Я їм шо хочу, коли хочу і скільки хочу. Крім вуглеводів і жирів. Ось і вся дієта. Ось і весь секрет.

Так я почав постійно їсти багато овочів. Зранку я нарубував собі томат, перець і третину гоїрка, брав листки салату і 10 грамів гарбузової олії. Це був мій сніданок. Ще я їв рибу, боби, гриби, смажені овочі, а також курячі яйця на обід і вечерю.

Коли я був в магазині і купував щось в упаковці, я завжди дивився вміст вуглеводів і жирів, і на підставі цього приймав рішення про покупку продукту. Наприклад, я час від часу роблю собі бутерброди із білковим хлібом із незначним вмістом вуглеводів і жирів, авокадо і риби.

Між прийомами основної їжі, я часто їм трохи фруктів і овочів. Один час сильно захоплювався морквою, з’їдав по півкіло щодня. Однак потім з’ясував, що сира морква не дуже корисна. То й припинив. Фрукти теж не сильно багато. 2-3 яблука, час від часу банан, груша, ківі або манго. 100-200 грамів ягід. Часто помідори та гоїрки. Іноді, коли дуже хочеться їсти, можу з’їсти банку консервованих бобів.

Ще є одне. Оскільки нормальній людині це не так вже й просто, я ввів в раціон чітміли. Це будь-яка їжа. Раз на тиждень, як виключення – два, я дозволяв собі все. Ну все, в моєму розумінні – це не так вже й погано. Як правило, – це риба-гріль, морепродукти-гріль, суші і так далі… Навіть трошки солодощів – запечений банан з медом. І стільки – скільки хочеться. М’яса і продуктів тваринного походження, крім молочних і меду, я не їм вже більше 5 років, так що проблем з цим взагалі не було.

Варто зауважити, що з часом, порції чітмілу зменшуються. Інколи, я навіть забував, що «маю право» на такі кулінарні бешкетства. Це означає, що мене все влаштовує і все подобається в поточному раціоні. Більше того, часто я забував поїсти, просто не хотів. Апетит впав до 0. Я майже примушував себе їсти, бо просто не хотілось.

Ось таким чином я втратив вагу дуже швидко і багато. Просто неймовірно. З’явились певні проблеми – почали боліти м’язи і з’явилась сильна втома. Мене це налякало і я трохи додав вуглеводів в їжу. Почав їсти 40-50 грамів вівсянки, запареної на окропі. До цього додаю три натуральні сушені фінікі, не оброблені сиропом. Ще гречки, трохи жирних сирів і швидкість втрати ваги пригальмувалась. Але я став себе значно краще почувати.

Не дивлячись на те, що я трохи «обтяжив» свій раціон і вже не втрачаю так багато ваги, ти не менше, я все ще худну. Середня швидкість схуднення зараз – 1-2 кілограми на місяць. Мене це цілком влаштовує. Тим більше, що я хотів би дійти приблизно до 75 кілограмів, а над цим треба теж працювати.

Для подальшого схуднення я вирішив трохи змінити стратегію. Тепер я прийняв рішення зайнятись інтенсивно спортом. Це приведе м’язи до гарного стану і допоможе й далі зменшувати вагу.

Для чого мені це?

Мети дві, насправді. Перше і головне – здоров’я. Я почуваю себе зараз значно краще, ніж раніше. Я не маю проблем із фізичним навантаженням, зникло хропіння під час сну. Загальне відчуття в середині організму суб’єктивно стало набагато комфортнішим. Нарешті, я зміг без проблем зайнятись спортом. Це дуже важливо.

Друга мета – розвиток самодисципліни, покращення самосприйняття. Ну, наприклад, я із задоволенням дивлюсь на своє відображення у дзеркалі. Це набагато приємніше.

Крім того, речі тепер зменшились для мене на 2-3 розміри і я в них виглядаю значно краще. Це  теж приносить задоволення. Я повністю поміняв свій стиль одягу, про що напишу окремо.

Ну і дівчата. Так. Тепер я помічаю погляди дівчат і жінок на собі. Я думав, що байдужий цього. Бо раніше цього не було. Тепер це з’явилось і мені це подобається.

Отже, позитиву стільки, що процес втрати ваги вартий витрачених зусиль.

Насправді, це не складно і цілком можливо для будь кого. Наприклад, я «колекціоную» такі радикальні зміни своєї особистості, до яких я відношу: припинення куріння, перехід на 100% українську мову (в Україні), схуднення, переїзд до Австрії. Зараз додам ще парочку таких радикальних самовдосконалень. Насправді, це дуже класний досвід. Можу лише радити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.