Фенстер відкрився і в Братиславі

Якщо чесно, то я не збирався цього робити, але зовсім випадково я знайшов ідеальне місце для Фенстеру в Братиславі. Довго міркував, чи варто це робити. Я не прихильник мереж, але це було б дуже необачно пройти повз таку чудову локацію. Якби не той факт, що я особисто і одноосібно контролюю кав’ярню, цього могло б і не бути. Зрештою, я потребував нових пригод. Отримав.

У нас тут все те саме, що і у Відні – ті самі машини, ті самі зерна, що й у Відні. До речі, наші кавові зерна ми обсмажуємо власноруч.

Рівно три місяці ми змагались із реєстрацією і налаштуванням кав’ярні. Я проїздив із Відня до Братислави мабуть вже не один десяток тисяч кілометрів. Це все було не так вже й просто, але ми вже впорались. Тепер лише підлаштування і ніжна корекція.

Зараз у нас дуже просте і дуже складне завдання – створити місце, яке наступного року, разом із віденським Фенстером, увійде до ТОП50 кав’ярень Європи, мо й навіть світу. Але особисто для мене другий Фенстер дасть відповідь на питання – формат і ідея Фенстеру,  це збіг чи система? Побачимо. А тим часом, завітайте до братиславського Фентсеру, скуштувати каву, яку ви можливо назвете найкращою в світі 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: